UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У
СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП, Регулятор)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 Документи
Головна сторінка  /  Документи  /  Постанови  /  2015 року  /  НКРЕКП, Постанова від 21.05.2015 № 1582 "Про затвердження Розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, та Порядку відшкодування фактичних витрат"версія для друку


День оприлюднення на офіційному веб-сайті Регулятора: 03.07.2015
Дата оновлення:27.02.2020

 

 

(У постанову вносяться зміни

постановою НКРЕКП від 18.02.2020 № 453)

 

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ

У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

 

ПОСТАНОВА

21.05.2015                   № 1582

 

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України

11.06.2015 за № 695/27140

 

Про затвердження Розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, та Порядку відшкодування фактичних витрат

 

Відповідно до частини третьої статті 21 Закону України «Про доступ до публічної інформації», Указу Президента України від 10 вересня 2014 року № 715 «Про затвердження Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» та постанови Кабінету Міністрів України від 13 липня 2011 року № 740 «Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію» Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, ПОСТАНОВЛЯЄ:

 

1. Затвердити:

1.1. Розмір фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, що додається.

1.2. Порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, що додається.

2. Розмістити цю постанову на офіційному веб-сайті Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

3. Визнати такими, що втратили чинність, постанову Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, від 01 березня 2012 року № 206 «Про затвердження Розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, та Порядку відшкодування фактичних витрат», зареєстровану в Міністерстві юстиції України 21 березня 2012 року за № 425/20738 (із змінами), та постанову Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, від 06 квітня 2012 року  № 155 «Про затвердження Розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері комунальних послуг, та Порядку відшкодування фактичних витрат», зареєстровану в Міністерстві юстиції України 26 квітня 2012 року за № 637/20950.

4. Юридичному департаменту в установленому порядку забезпечити подання цієї постанови на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

5. Ця постанова набирає чинності з дня її офіційного опублікування.

 

В.о. Голови Комісії                                         Д.Вовк

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Постанова НКРЕКП

21.05.2015 № 1582

 

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України

11.06.2015 за № 695/27140

 

Розмір фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг

 

 

№ з\п

Послуга, що надається

Вартість виготовлення однієї сторінки

1

Копіювання або друк копій документів формату А4 та меншого розміру (у тому числі двосторонній друк)

0,1 % розміру мінімальної заробітної плати

2

Копіювання або друк копій документів формату А3 та більшого розміру (у тому числі двосторонній друк)

0,2 % розміру мінімальної заробітної плати

3

Копіювання або друк копій документів будь-якого формату, якщо в документах поряд з відкритою інформацією міститься інформація з обмеженим доступом, що потребує її відокремлення, приховування тощо (в тому числі двосторонній друк)

0,5 % розміру мінімальної заробітної плати

 

 

Примітка. Розмір плати за копіювання (друк) 1 сторінки встановлюється залежно від розміру мінімальної заробітної плати станом на дату копіювання (друку) документів.

 

Начальник Управління

документального забезпечення                                             Т.Соловей

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Постанова НКРЕКП

21.05.2015 № 1582

 

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України

11.06.2015 за № 696/27141

 

Порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг

 

1. Цей Порядок визначає механізм відшкодування запитувачами інформації фактичних витрат на копіювання або друк документів, які надаються Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, за запитом на інформацію.

2. Цей Порядок застосовується у випадку, коли НКРЕКП є належним розпорядником інформації.

3. Документи за запитом на інформацію надаються безкоштовно:

особі у разі надання інформації про неї;

якщо задоволення запиту передбачає виготовлення копій документів обсягом, що не перевищує 10 сторінок;

щодо інформації, яка становить суспільний інтерес.

4. Відшкодування запитувачами інформації фактичних витрат на копіювання або друк документів здійснюється при потребі виготовлення більш як 10 сторінок запитуваних документів, починаючи з першої сторінки, відповідно до розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є НКРЕКП.

5. Оплата рахунка на відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію, здійснюється у будь-якій фінансовій установі, зручній для запитувача інформації.

6. Відділ з питань документообігу та архівної справи Управління документального забезпечення здійснює облік наданої публічної інформації.

7. Рахунок на відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів за зразком, наведеним у додатку до цього Порядку, готується протягом трьох днів з дня надходження запиту на інформацію до НКРЕКП структурним підрозділом, відповідальним за надання інформації, підписується відповідальною особою Управління з фінансово-економічних питань, бухгалтерського обліку та звітності і направляється виконавцем в установлений законом строк запитувачу інформації з повідомленням про надання інформації після оплати рахунку.

8. Не пізніше наступного дня після надходження коштів від запитувача інформації на реєстраційний рахунок НКРЕКП Управління з фінансово-економічних питань, бухгалтерського обліку та звітності передає копію виписки з реєстраційного рахунку, на який зараховано кошти, завізовану відповідальною особою, із зазначенням її прізвища, імені, по батькові та дати структурному підрозділу, відповідальному за надання інформації.

9. Запитувані документи надаються протягом трьох робочих днів після підтвердження факту оплати.

10. Відповідь на запит не надається у разі повної або часткової відмови запитувача від оплати рахунка.

 

Начальник Управління

документального забезпечення                                             Т.Соловей

 

Додаток

до Порядку відшкодування

фактичних витрат на копіювання

або друк документів, що надаються

за запитом на інформацію,

розпорядником якої є Національна

комісія, що здійснює державне

регулювання у сферах енергетики

та комунальних послуг

(пункт 7)

 

Надавач послуг:

Національна комісія, що здійснює

державне регулювання у сферах енергетики

та комунальних послуг

Реєстраційний рахунок у ДКСУ м. Києва

35216098089160

МФО банку 820172

Код за ЄДРПОУ 39369133

Платник: ________________________

_________________________________

 

РАХУНОК № ___________

від «___» ____________ 20__ року

для здійснення оплати витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію

___________________________________________

(назва документа)

 

 

Найменування

Вартість виготовлення однієї сторінки, грн

Кількість сторінок

Усього до сплати, грн

Відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію

 

 

 

 

 

Усього до сплати

______________________________грн._____________________________коп

(сума словами)

Виконавець:

_______________                     _________________                 _________________

(посада)                                                          (підпис)                                               (П. І. Б.)

 

Офіційно оприлюднено в „Офіційному віснику України”, 03.07.2015, № 50, ст. 1638

 

 

   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)