UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У
СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП, Регулятор)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 Про НКРЕКП
Головна сторінка  /  Про НКРЕКП  /  Річні звіти  /  Звіт про результати діяльності НКРЕКП у 2016 р.версія для друку


Дата розміщення на сайті: 31.03.20170
Дата оновлення:26.04.2017

Звіт про результати діяльності НКРЕКП у 2016 році

 

Відповідно вимог Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» на відкритому засіданні НКРЕКП 30 березня 2017 року було прийнято рішення про затвердження Звіту про результати діяльності Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, у 2016 році (постанова від 30.03.2017 № 460) та його оприлюднення на офіційному веб-сайті НКРЕКП (див. тут). Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, розмістила на власному сайті зазначений звіт 31 березня.

 

У Звіті представлена інформація щодо функцій, повноважень, гарантій незалежності, відповідальності НКРЕКП з урахуванням положень Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», який набув чинності з 26.11.2016. Надано огляд функціонування в 2016 році ринків електроенергії, природного газу, сфер теплопостачання, водопостачання і водовідведення, а також перероблення та захоронення побутових відходів. Детально висвітлено діяльність Регулятора з питань регулювання у сферах природних монополій та на суміжних ринках, внесок у реформування ринків природного газу та електроенергії, вдосконалення системи регулювання у сферах комунальних послуг.

 

Крім того, на виконання вимог частини шостої статті 19 Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» Звіт про виконання річного плану державного контролю суб’єктів господарювання, що провадять діяльність на ринках у сферах енергетики та комунальних послуг, за 2016 рік, розміщений у розділі восьмому «Контроль за виконанням Ліцензійних умов та Правил здійснення господарської діяльності» Звіту про результати діяльності Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, у 2016 році.

 

На виконання вимог статті 9 Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» Дмитро Вовк, Голова Регулятора, 12 квітня представив зазначений звіт на пленарному засіданні Верховної Ради України (відеозапис див. тут).

 

Звіт у форматі pdf розміщено тут.


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)