Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг
офіційний веб-сайт
[повернутись]

Дата розміщення на сайті: 30.03.2018
Дата оновлення: 10.05.2018

Звіт про результати діяльності НКРЕКП у 2017 році

 

Відповідно до вимог Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» на відкритому засіданні НКРЕКП 23.03.2018 було прийнято рішення про затвердження Звіту про результати діяльності Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, у 2017 році (постанова № 360) та його оприлюднення на офіційному веб-сайті НКРЕКП (див. тут). Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, розмістила на власному сайті зазначений звіт 30 березня.

 

У Звіті про результати діяльності НКРЕКП у 2017 році представлено інформацію щодо функцій, повноважень, гарантій незалежності, відповідальності НКРЕКП згідно з положеннями Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг». Надано огляд функціонування в 2017 році ринків електроенергії, природного газу, сфер централізованого теплопостачання, водопостачання і водовідведення, а також перероблення та захоронення побутових відходів. Детально висвітлено діяльність Регулятора з питань регулювання у сферах природних монополій та на суміжних ринках, реформування ринків природного газу та електроенергії, вдосконалення системи регулювання у сферах комунальних послуг.

 

Крім того, відповідно до статті 19 Закону України «Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг» до Звіту про результати діяльності НКРЕКП у 2017 році включено Звіт про виконання річного плану державного контролю суб’єктів господарювання, що провадять діяльність на ринках у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого постановою НКРЕКП від 01.12.2016 № 2125 (розділ 8 «Контроль за виконанням ліцензійних умов та правил здійснення господарської діяльності» Річного звіту).

 

Звіт у форматі pdf розміщено тут.


[повернутись]