Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг
офіційний веб-сайт
[повернутись]

День оприлюднення на офіційному веб-сайті Регулятора:02.11.2017

 

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ

У СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

 

НАКАЗ

02.11.2017                   № 48-а

 

Про внесення змін до наказу НКРЕКП від 1 листопада 2017 року № 47-А

 

Відповідно до Закону України «Про державну службу», Порядку проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 (зі змінами) НАКАЗУЮ:

 

Додатки 1 - 6 до наказу Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 01 листопада 2017 року № 47-А «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорії «В» апарату НКРЕКП» викласти у новій редакції, що додаються.

 

Керівник апарату                                            С.Христюк

 

Умови проведення конкурсу на посаду головного спеціаліста відділу атомної генерації управління генеруючих підприємств Департаменту із регулювання відносин у сфері енергетики НКРЕКП (див. тут)

 

Умови проведення конкурсу на посаду головного спеціаліста відділу регулювання роздрібного ринку природного газу управління регулювання ринків природного газу Департаменту із регулювання відносин у нафтогазовій сфері НКРЕКП (див. тут)

 

Умови проведення конкурсу на посаду головного спеціаліста відділу тарифної політики управління тарифної, інвестиційної політики та платіжно-розрахункових відносин Департаменту із регулювання відносин у нафтогазовій сфері НКРЕКП (див. тут)

 

Умови проведення конкурсу на посаду провідного спеціаліста відділу енергоефективності управління інвестиційної політики Департаменту із регулювання відносин у сфері централізованого водопостачання та водовідведення  НКРЕКП (див. тут)

 

Умови проведення конкурсу на посаду головного спеціаліста відділу економічного аналізу та прогнозування Департаменту стратегічного розвитку та планування  НКРЕКП (див. тут)

 

Умови проведення конкурсу на посаду головного спеціаліста відділу кадрового забезпечення Управління роботи з персоналом НКРЕКП (див. тут)

 

 

[повернутись]