UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У
СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП, Регулятор)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТНовини13.03.2020 15:25
версія для друку


Вітаємо з Днем працівників житлово-комунального господарства й побутового обслуговування населення!


 

Шановні колеги!

 

Від імені Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем працівників житлово-комунального господарства й побутового обслуговування населення!

 

Сфера житлово-комунального господарства є однією з базових галузей української економіки та соціальної сфери. Від якісної і ефективної роботи комунальників залежить тепло в наших квартирах та чистота наших дворів, належне водопостачання будинків та загальний благоустрій у містах і містечках.

 

Сьогодні сфера житлово-комунального господарства потребує реформування, зміни концептуальних підходів, залучення інвестицій, технічного та інфраструктурного оновлення. Переконаний, що спільними зусиллями ми реформуємо галузь та піднімемо рівень надійності та якості послуг до європейських стандартів. Ваша воля і бажання працювати – запорука успіху.

 

Дякую Вам за самовіддану працю! Бажаю миру, міцного здоров’я, родинного тепла, достатку та успішної реалізації всіх задумів!

 

 

З повагою

 

Голова Національної комісії, що здійснює

державне регулювання у сферах енергетики

та комунальних послуг                                                                                         Валерій Тарасюк

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 


   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)