UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У
СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП, Регулятор)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

 

 Реєстрація нового користувачаX  



Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:



Пароль (мінімум 6 символів)**:



Підтвердження пароля*:



Контрольне запитання*:



Відповідь на запитання*:



Прізвище Ім'я По-батькові*:



E-mail*:



Факс:



Телефон:



Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 



Про НКРЕКП
Головна сторінка  /  Про НКРЕКП  /  Державна служба  /  Інформація про переможців конкурсу на заміщення вакантних посад  /  Інформація про переможців конкурсу на заміщення вакантних посад державної служби категорії «Б» і «В», що відбувся 23-25 травня 2018 року (наказ від 27.04.2018 № 22-а)



версія для друку


Дата розміщення на сайті: 30.05.20180

Інформація

про переможців конкурсу на заміщення вакантних посад державної служби категорій «Б і «В», що відбувся 23-25 травня 2018 року

(наказ від 27.04.2018 № 22-а «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорій «Б» і «В» апарату НКРЕКП»)

 

№ з/п

Найменування посади

Кандидат

Результати (загальна сума балів)

Примітка

1

Головний спеціаліст відділу стратегічного планування та міжнародної координації Департаменту стратегічного розвитку та планування

Кузьмич Лілія Григорівна

12,58

Переможець конкурсу

2

Головний спеціаліст відділу економічного аналізу та прогнозування Департаменту стратегічного розвитку та планування

Жеребець Наталія Олександрівна

13,58

Переможець конкурсу

Недзвецький Ярослав Євгенійович

12,75

Другий кандидат

3

Головний спеціаліст відділу впровадження, аналізу ефективності та вдосконалення систем контролю управління ліцензійного контролю в енергетичному комплексі та у сфері комунальних послуг Департаменту ліцензійного контролю (2 штатні одиниці)

Давідок Зоя Сергіївна

14,5

Переможець конкурсу

Волков Сергій Анатолійович

13,42

Кернер Валентина Петрівна

10

Другий кандидат

Гузенко Олена Петрівна

9,5

4

Головний спеціаліст відділу платіжно-розрахункових відносин управління тарифної, інвестиційної політики та платіжно-розрахункових відносин Департаменту із регулювання відносин у нафтогазовій сфері

Бодін Микола Сергійович

12,41

Переможець конкурсу

5

Провідний спеціаліст відділу моніторингу управління моніторингу та аналізу розвитку нафтогазових ринків Департаменту із регулювання відносин у нафтогазовій сфері

Кравченко Володимир Васильович

12,49

Переможець конкурсу

Бодін Микола Сергійович

10

Другий кандидат

6

Головний спеціаліст відділу формування тарифів на комунальні послуги та їх структури управління тарифної політики у сфері теплопостачання Департаменту із регулювання відносин у сфері теплопостачання

Пиж Борис Володимирович

13,67

Переможець конкурсу

7

Головний спеціаліст відділу формування тарифів на теплову енергію та їх структури управління тарифної політики у сфері теплопостачання Департаменту із регулювання відносин у сфері теплопостачання

Трикіша Євген Вікторович

13,25

Переможець конкурсу

8

Головний спеціаліст відділу розрахунку елементів собівартості управління тарифної політики у сфері теплопостачання Департаменту із регулювання відносин у сфері теплопостачання

Білоус Роман Миколайович

13,84

Переможець конкурсу

9

Головний спеціаліст відділу інвестиційної політики та технічного розвитку у сфері виробництва теплової енергії управління інвестиційної політики та технічного розвитку у сфері теплопостачання Департаменту із регулювання відносин у сфері теплопостачання

Талимончик Олег Павлович

14,42

Переможець конкурсу

10

Головний спеціаліст відділу регулювання відносин із споживачами Департаменту із регулювання відносин у сфері теплопостачання

Атабекян Рузана Аркадіївна

14.26

Переможець конкурсу

11

Головний спеціаліст відділу формування тарифів з водопостачання управління тарифної політики Департаменту із регулювання відносин у сфері централізованого водопостачання та водовідведення

Євченко Лілія Олександрівна

12.3

Переможець конкурсу

Петруніна Наталія Владиславівна

10,1

Другий кандидат

12

Головний спеціаліст відділу формування тарифів з водовідведення управління тарифної політики Департаменту із регулювання відносин у сфері централізованого водопостачання та водовідведення

Власенко Ірина Володимирівна

12,83

Переможець конкурсу

13

Головний спеціаліст відділу інвестиційних програм управління інвестиційної політики Департаменту із регулювання відносин у сфері централізованого водопостачання та водовідведення

Люлевич Інна Володимирівна

13.74

Переможець конкурсу

Сучок Валерій Сергійович

12.33

Другий кандидат

14

Головний спеціаліст – юрисконсульт відділу представництва в судах Юридичного департаменту

Карпенко Костянтин Васильович

14.82

Переможець конкурсу

15

Головний спеціаліст – юрисконсульт відділу з питань взаємодії з Верховною Радою України, адаптації законодавства та регуляторної діяльності Юридичного департаменту

Горох Анастасія Олегівна

12,59

Переможець конкурсу

Ільчук Ніна Олександрівна

12,34

Другий кандидат

16

Заступник начальника відділу методологічного забезпечення регулювання відносин управління регулювання ринків природного газу Департаменту із регулювання відносин у нафтогазовій сфері

Різанова Марина Ігорівна

29,9

Переможець конкурсу

17

Директор Департаменту із регулювання відносин у сфері енергетики

Гудаченко Антон Вячеславович

31,84

Переможець конкурсу

Огньов Андрій Володимирович

28,53

Другий кандидат

18

Начальник відділу нормативно-правового забезпечення ринків електроенергії Управління енергоринку

Сідоров Ілля Володимирович

26,73

Переможець конкурсу

19

Завідувач сектору державних закупівель Управління з фінансово-економічних питань, бухгалтерського обліку та звітності

Шевчук Катерина Павлівна

27,59

Переможець конкурсу

 

За результатами проведеного конкурсу, конкурсною комісією не визначено переможців на посади:

- головний спеціаліст відділу атомної генерації управління генеруючих підприємств Департаменту із регулювання відносин у сфері енергетики;

- головний спеціаліст відділу нормативно-правового забезпечення ринків електроенергії Управління енергоринку.





   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)