UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У
СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП, Регулятор)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

 

 Реєстрація нового користувачаX  Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:Пароль (мінімум 6 символів)**:Підтвердження пароля*:Контрольне запитання*:Відповідь на запитання*:Прізвище Ім'я По-батькові*:E-mail*:Факс:Телефон:Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 Про НКРЕКП
Головна сторінка  /  Про НКРЕКП  /  Запобігання проявам корупції  /  Повідомлення про корупцію  /  Повідомити про корупційне правопорушенняверсія для друку


Дата розміщення на сайті: 27.07.20170
Дата оновлення:14.05.2018

Повідомити про корупційне правопорушення 

 

Відповідно до статті 53 Закону України «Про запобігання корупції» особи, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, перебувають під захистом держави. За наявності загрози життю, житлу, здоров'ю та майну осіб, які надають допомогу в запобіганні і протидії корупції, або їх близьких осіб, у зв'язку із здійсненим повідомленням про порушення вимог цього Закону, правоохоронними органами до них можуть бути застосовані правові, організаційно-технічні та інші спрямовані на захист від протиправних посягань заходи, передбачені Законом України "Про забезпечення безпеки осіб, які беруть участь у кримінальному судочинстві".

 

Особа або член її сім'ї не може бути звільнена чи примушена до звільнення, притягнута до дисциплінарної відповідальності чи піддана з боку керівника або роботодавця іншим негативним заходам впливу (переведення, атестація, зміна умов праці, відмова в призначенні на вищу посаду, скорочення заробітної плати тощо) або загрозі таких заходів впливу у зв'язку з повідомленням нею про порушення вимог цього Закону іншою особою.

 

У разі коли Вам стали відомі факти порушення антикорупційного законодавства працівниками апарату Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг або територіальних органів Ви можете залишити відповідне повідомлення, інформація в якому стосується конкретної особи та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені, а також підкріплене доказами. 

 

Інформація про порушення антикорупційного законодавства може надаватися анонімно. Анонімне повідомлення підлягає розгляду, якщо наведена у ньому інформація стосується конкретної посадової особи Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг або територіальних органів та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені. 

 

Анонімне повідомлення не може розглядатись як звернення громадян відповідно до Закону України «Про звернення громадян», а тому його надання не обумовлює обовязкової підготовки відповіді заявнику.

 

Надана Вами інформація використовуватиметься керівництвом Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг як джерело для прийняття рішення щодо необхідності проведення перевірки або іншого реагування відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

 

Повідомлення завідомо неправдивих відомостей тягне за собою відповідальність, передбачену чинним законодавством.

 

Контакти, за якими можливо повідомити про корупційне правопорушення:

 

1) електронною поштою на адресу: dovira@nerc.gov.ua;

 

2) телефоном (044) 204-48-08 (уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції - головний спеціаліст із питань запобігання та виявлення корупції НКРЕКП Гайдак Валентина Василівна);

 

3) заповнити онлайн форму;

 

4) адреса для листування: вул. Смоленська, 19, м. Київ, 03057, зразок заяви-повідомлення див. тут.

(з проставленням на конверті помітки «Про корупцію»)

 

Розгляд повідомлень здійснюється відповідно до Порядку обробки повідомлень про корупцію, що надходять до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, затвердженого наказом НКРЕКП від 14.05.2018 № 13.

   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)