UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У
СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП, Регулятор)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

 

 Реєстрація нового користувачаX  



Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:



Пароль (мінімум 6 символів)**:



Підтвердження пароля*:



Контрольне запитання*:



Відповідь на запитання*:



Прізвище Ім'я По-батькові*:



E-mail*:



Факс:



Телефон:



Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 



Про НКРЕКП
Головна сторінка  /  Про НКРЕКП  /  Державна служба  /  Інформація про переможців конкурсу на заміщення вакантних посад  /  Інформація про переможців конкурсу на заміщення вакантних посад державної служби категорій «Б і «В», що відбувся 29-31 березня 2017 року (наказ від 06.03.2017 № 16-а)



версія для друку


Дата розміщення на сайті: 06.04.20170

Інформація

 про переможців конкурсу на заміщення вакантних посад державної служби категорій «Б і «В»,

що відбувся 29-31 березня 2017 року

 

(наказ від 6 березня 2017 року № 16-а «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорій «Б» і «В» апарату НКРЕКП»)

 

№ з/п

Найменування посади

Кандидат

Результати (загальна сума балів)

Примітка

1.

Заступник начальника відділу тарифної політики управління тарифної, інвестиційної політики та платіжно-розрахункових відносин Департаменту із регулювання відносин у нафтогазовій сфері

Денисенко Ірина Вікторівна

12,87

переможець конкурсу

2.

Провідний спеціаліст відділу розвитку та інвестицій управління тарифної, інвестиційної політики та платіжно-розрахункових відносин Департаменту із регулювання відносин у нафтогазовій сфері

Наврузова Айнур Расимівна

6,37

переможець конкурсу

3.

Головний спеціаліст відділу аналізу розвитку ринків управління моніторингу та аналізу розвитку нафтогазових ринків Департаменту із регулювання відносин у нафтогазовій сфері

Концур Катерина Олександрівна

7

переможець конкурсу

Науменко Ірина Миколаївна

6,74

другий за результатами конкурсу кандидат

4.

Провідний спеціаліст відділу моніторингу управління моніторингу та аналізу розвитку нафтогазових ринків Департаменту із регулювання відносин у нафтогазовій сфері

Талимончик Олег Павлович

5,62

переможець конкурсу

5.

Провідний спеціаліст відділу платіжно-розрахункових відносин управління тарифної, інвестиційної політики та платіжно-розрахункових відносин Департаменту із регулювання відносин у нафтогазовій сфері

Клименко Ярослав Ігорович

7,87

переможець конкурсу

Середа Юлія Миколаївна

6,99

другий за результатами конкурсу кандидат

6.

Головний спеціаліст відділу методологічного забезпечення регулювання відносин управління регулювання ринків природного газу Департаменту із регулювання відносин у нафтогазовій сфері

Зварич Ірина Богданівна

8

переможець конкурсу

7

Заступник начальника відділу регулювання роздрібного ринку природного газу управління регулювання ринків природного газу Департаменту із регулювання відносин у нафтогазовій сфері

Мартиненко Лариса Григорівна

10,87

переможець конкурсу

 

8

Головний спеціаліст відділу методології та розрахунку тарифів управління цінової та тарифної політики у сфері електроенергетики Департаменту із регулювання відносин у сфері енергетики

Вітенко Сергій Дмитрович

7,75

переможець конкурсу

Пенкін Євгеній Олексійович

5,75

другий за результатами конкурсу кандидат

9.

Заступник начальника відділу моніторингу застосування тарифів управління цінової та тарифної політики у сфері електроенергетики Департаменту із регулювання відносин у сфері енергетики

Ящук Олександр Сергійович

14

переможець конкурсу

10.

Заступник начальника відділу інвестиційної політики управління інвестиційної політики та технічного розвитку Департаменту із регулювання відносин у сфері енергетики

Мигловець Надія Олександрівна

14

переможець конкурсу

11.

Заступник начальника відділу з технічного доступу до електричних мереж управління інвестиційної політики та технічного розвитку Департаменту із регулювання відносин у сфері енергетики

Гордієнко Андрій Сергійович

11,87

переможець конкурсу

12.

Заступник начальника відділу комбінованого виробництва електричної та теплової енергії управління генеруючих підприємств Департаменту із регулювання відносин у сфері енергетики

Гейко Олександр Віталійович

14

переможець конкурсу

13.

Головний спеціаліст сектору моніторингу та аналізу генерації управління генеруючих підприємств Департаменту із регулювання відносин у сфері енергетики

Кічковський Максим Андрійович

7

переможець конкурсу

Прихід Ольга Вікторівна

6,74

другий за результатами конкурсу кандидат

14.

Заступник начальника відділу інвестиційної політики та технічного розвитку у сфері виробництва теплової енергії управління інвестиційної політики та технічного розвитку у сфері теплопостачання Департаменту із регулювання відносин у сфері теплопостачання

Кузуб Роман Сергійович

10,74

переможець конкурсу

15.

Провідний спеціаліст відділу інвестиційної політики та технічного розвитку у сфері виробництва теплової енергії управління інвестиційної політики та технічного розвитку у сфері теплопостачання Департаменту із регулювання відносин у сфері теплопостачання

Талимончик Олег Павлович

8

переможець конкурсу

16.

Заступник начальника відділу інвестиційної політики та технічного розвитку у сфері транспортування та постачання теплової енергії управління інвестиційної політики та технічного розвитку у сфері теплопостачання Департаменту із регулювання відносин у сфері теплопостачання

Ходаковська Ірина Анатолівна

10,75

переможець конкурсу

17.

Головний спеціаліст відділу інвестиційної політики та технічного розвитку у сфері транспортування та постачання теплової енергії управління інвестиційної політики та технічного розвитку у сфері теплопостачання Департаменту із регулювання відносин у сфері теплопостачання

Тихончик Вікторія Сергіївна

7,87

переможець конкурсу

18

Провідний спеціаліст відділу формування тарифів на комунальні послуги та їх структури управління тарифної політики у сфері теплопостачання Департаменту із регулювання відносин у сфері теплопостачання

Талимончик Олег Павлович

6,11

переможець конкурсу

19

Провідний спеціаліст відділу формування тарифів на теплову енергію та їх структури управління тарифної політики у сфері теплопостачання Департаменту із регулювання відносин у сфері теплопостачання

Король Олена Миколаївна

7

переможець конкурсу

20.

Головний спеціаліст відділу розрахунку елементів собівартості управління тарифної політики у сфері теплопостачання Департаменту із регулювання відносин у сфері теплопостачання

Пузіков Сергій Сергійович

8

переможець конкурсу

21.

Заступник начальника відділу формування нормативів розподілу коштів з поточних рахунків із спеціальним режимом використання управління звітності, аналізу та платіжно-розрахункових відносин у сфері теплопостачання Департаменту із регулювання відносин у сфері теплопостачання

Зименко Сергій Анатолійович

12,87

переможець конкурсу

22.

Головний спеціаліст відділу формування нормативів розподілу коштів з поточних рахунків із спеціальним режимом використання управління звітності, аналізу та платіжно-розрахункових відносин у сфері теплопостачання Департаменту із регулювання відносин у сфері теплопостачання

Кириченко Івана Іванівна

8

переможець конкурсу

23.

Головний спеціаліст відділу моніторингу звітності ліцензіатів управління звітності та платіжно-розрахункових відносин у сфері теплопостачання Департаменту із регулювання відносин у сфері теплопостачання (на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника)

Русанова Анастасія Іванівна

6,74

переможець конкурсу

Гончаренко Наталія Андріївна

5,87

другий за результатами конкурсу кандидат

24.

Головний спеціаліст відділу регулювання відносин із споживачами Департаменту із регулювання відносин у сфері теплопостачання

Герасимчук Олександра Олександрівна

8

переможець конкурсу

Береговський Анатолій Зіновійович

6,12

другий за результатами конкурсу кандидат

25.

Заступник начальника відділу формування тарифів на комунальні послуги та їх структури управління тарифної політики у сфері теплопостачання Департаменту із регулювання відносин у сфері теплопостачання

Улітіч Анастасія Олегівна

11

переможець конкурсу

26.

Заступник начальника управління – начальник відділу ліцензування у електроенергетичному комплексі Управління ліцензування (на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника)

Співак Яна Юріївна

11,62

переможець конкурсу

27.

Провідний спеціаліст відділу кадрового забезпечення Управління роботи з персоналом (на період відпустки для догляду за дитиною основного працівника)

Одарчук Ірина Василівна

7,87

переможець конкурсу

 





   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)