UA
EN
(044) 204 70 72
НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У
СФЕРАХ ЕНЕРГЕТИКИ ТА КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ (НКРЕКП, Регулятор)
ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

 

 Реєстрація нового користувачаX  



Реєстрація нового користувача
Введіть реєстраційні дані


Логін (мінімум 3 символи)**:



Пароль (мінімум 6 символів)**:



Підтвердження пароля*:



Контрольне запитання*:



Відповідь на запитання*:



Прізвище Ім'я По-батькові*:



E-mail*:



Факс:



Телефон:



Введіть символи, зображені на малюнку:
 
 
* відмічені поля обов'язкові для заповнювання
** логін та пароль повинні містити тільки латинські символи та(або) цифри


 



Зв'язок з громадськістю
Головна сторінка  /  Зв'язок з громадськістю  /  Громадська рада  /  Громадська рада 2015-2017 рр.  /  Установчі збори 08.07.2015  /  Протокол установчих зборів по формуванню Громадської ради при НКРЕКП, 08.07.2015



версія для друку


Дата розміщення на сайті: 16.07.20150

ПРОТОКОЛ

установчих зборів

для формування Громадської ради при Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг

 

м. Київ                                                                                                             08 липня 2015 р.

 

Присутні:

1. Учасники установчих зборів для формування Громадської ради при Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (далі - Громадська рада), - делеговані представники громадських організацій, що зареєстровані для участі у зборах (додаток).

2. Члени ініціативної групи з підготовки установчих зборів Громадської ради - Буцьо Зиновій Юрійович, член Всеукраїнської громадської організації «Академія енергетики України», Котко Василь Григорович, президент Всеукраїнської громадської організації «Енергетична асоціація України», Кучеренко Олексій Юрійович, голова Всеукраїнської громадської організації «Спілка власників житла України», Тарасюк Валерій Володимирович, член НКРЕКП, Стасюк Олександр Анатолійович, заступник начальника відділу інформації та комунікацій з громадськістю НКРЕКП, Слободянюк Олена Володимирівна, головний спеціаліст відділу інформації та комунікацій з громадськістю НКРЕКП, секретар.

3. Запрошені - Вовк Дмитро Володимирович, Голова НКРЕКП, Слободянюк Іван Петрович, начальник відділу інформації та комунікацій з громадськістю НКРЕКП.

 

Слухали:

Котка В.Г., який:

1. Доповів (за дорученням ініціативної групи) про результати:

- розгляду ініціативною групою з підготовки установчих зборів поданих документів інститутами громадянського суспільства в кількості 34;

- реєстрації учасників установчих зборів: присутні персонально – 28 чол., за довіреністю – 2 чол., відсутні – 3 чол.;

- самовідвід Буцьо З.Ю. і зняття з участі в установчих зборах.

2. Запропонував відкрити установчі збори та обрати голову і секретаря установчих зборів.

 

Слухали:

Плачков І.В. запропонував обрати головою установчих зборів Котка В.Г.

Котко В.Г. запропонував секретарем обрати Голікову С.В.

 

Голосували:

«ЗА» - одноголосно

 

Вирішили:

Обрати головою зборів – Котка В.Г. та секретарем – Голікову С.В.

 

Слухали:

Котко В.Г. запропонував обрати группу, що буде вести підрахунок голосів (лічільну комісію) у складі: Погорелова В.В., Дупака О.С., Однорог Т.О.

 

Голосували:

«ЗА» - одноголосно

 

Вирішили:

Обрати группу, що буде вести підрахунок голосів у складі: Погорелова В.В., Дупака О.С., Однорог Т.О.

 

Слухали:

Голова зборів Котко В. Г. поставив на голосування порядок денний зборів:

1. Представлення кандидатів до складу Громадської ради, які беруть участь в установчих зборах.

2. Визначення порядку голосування.

3. Визначення кількісного складу Громадської ради .

4. Вибори Громадської ради.

 

Голосували:

«ЗА» - одноголосно

 

Вирішили:

Підтримати запропонований порядок денний.

 

1. По першому питанню порядку денного:

Всім учасникам установчих зборів була надана можливість розказати про себе та громадську організацію, яку вони представляють.

 

2. По другому питанню порядку денного:

 

Слухали:

Голікову С.В., Меркушова В.Ф., Філон Д.В., які запропонували надати можливість приймати участь у голосування всім зареєстрованим і присутнім на зборах, включаючи таких, що реєструвалися за довіреністю.

 

Голосували:

«ЗА» - 30

«ПРОТИ» - 0

«УТРИМАЛИСЯ» -0 .

 

Вирішили:

Участь у голосуванні приймають всі зареєстровані присутні на зборах, включаючи таких, що зареєстровані за довіреністю, всього 30 осіб.

 

3. По третьому питанню порядку денного:

 

Слухали:

Котка В.Г., який запропонував затвердити чисельний склад Громадської ради в кількості 15-17 осіб.

Конеченкова А.Є, який запропонував чисельний склад на рівні попереднього – до 18 осіб.

Кучеренко О.Ю., який запропонував щоб до складу Громадської ради увійшли всі присутні.

Філон Д.В. (по довіреності за Фролову О.В.) , який запропонував, щоб до складу Громадської ради увійшли і ті особи, які особисто не присутні, але є їх представники.

Уліду В.Ю. , який запропонував, щоб до складу Громадської ради увійшли усі особисто присутні, а іншим був наданий статус кандидатів.

Голікову С.В., яка запропонувала чисельний склад 15-17 осіб, а всі інші можуть отримати у подальшому статус експертів Громадської ради. Голосувати можуть всі присутні на зборах.

Погорілого В.В., який запропонував затвердити чисельний склад Громадської ради в кількості 28 осіб, а інші можуть бути залучені до Громадської ради у разі, якщо хтось вийде або буде виключений зі складу Громадської ради.

Набрала більшість наступна пропозиція: «Визначити чисельний склад Громадської ради у кількості 28 осіб і голосувати списком підняттям рук. До складу Громадської ради можуть бути обрані тільки особисто присутні на зборах. Всі інші особи, що не були присутні особисто, або за них були присутні їх представники, мають статус кандидатів до Громадської ради (5 осіб)».

 

Голосували:

«ЗА» - 28

«ПРОТИ» - 2

«УТРИМАЛИСЯ» -0 .

 

Вирішили:

Затвердити чисельний склад Громадської ради у кількості 28 осіб та 5 кандидатів у члени Громадської ради. Голосувати списком підняттям рук.

 

4. По четвертому питанню порядку денного:

 

Слухали:

Котка В.Г., який запропонував проголосувати за членів Громадської ради та кандидатів згідно зі списком.

 

Голосували:

«ЗА» - 28

«ПРОТИ» - 2

«УТРИМАЛИСЯ» -0 .

 

Вирішили:

4.1. Затвердити персональний  склад Громадської ради:

1. Ананенко Олексій Михайлович, Асоціація «Український ядерний форум»

2. Баженова Анастасія Анатоліївна, Всеукраїнське об’єднання організацій роботодавців у галузі електроенергетики

3. Богатов Костянтин Володимирович, Громадська спілка «Біоенергетична асоціація України»

4. Голікова Світлана Веніамінівна, Громадська організація «Київський інститут енергетичних досліджень»

5. Дубовик Сергій Федорович, Асоціація «Український пелетний союз»

6. Дунайло Сергій Леонідович, Міжгалузева асоціація розвитку систем теплопостачання «Укртеплокомуненерго

7. Дупак Олександр Сергійович, Науково-технічна спілка енергетиків та електротехніків України

8. Жерліцин Юрій Іванович, Асоціація підприємств водопровідно-каналізаційного господарства «Укрводоканалекологія»

9. Колмиков Юрій  Миколайович, Всеукраїнська громадська організація «Український союз промисловців і підприємців»

10. Конеченков Андрій Євгенович, Українська вітроенергетична асоціація

11. Котко Василь Григорович, Всеукраїнська громадська організація «Енергетична асоціації України»

12. Куцан Юлій Григорович, Член президії Всеукраїнської громадської організації «Академія технологічних наук України»

13. Кучеренко  Олексій Юрійович, Всеукраїнська громадська організація «Спілка власників житла України»

14. Меркушов Віктор Тимофійович, Всеукраїнська громадська організація «Академія Енергетики України»

15. Міцінський Олександр Миколайович, Асоціація виробників та постачальників газового обладнання

16. Овдієнко Олександр Вікторович, Громадська спілка «Асоціація інженерів енергетиків України»

17. Однорог Тетяна Олександрівна, Громадська спілка  "ІСЕС Україна"

18. Павлів Андрій Володимирович, Громадська організація Українська мережа енергетичних інновацій «Грінкубатор»

19. Пєліхов Олексій Івановича, Громадська спілка «Українська асоціація споживачів природного газу»

20. Плачков Іван Васильович, Громадська спілка «Всеукраїнська енергетична асамблея»

21. Погорілий Валерій Валентинович, Незалежна галузева професійна спілка енергетиків України

22. Ремінська Оксана Сергіївна, Асоціація з енрегоефективності та енергозбереження

23. Рокитько Костянтин Володимирович, Громадська організація "Центр Прометей"

24. Ришкевич Олександр Іванович, Асоціація «Сігре-Україна»

25. Тагієва Ольга Олександрівна, Луганська регіональна торгово-промислова палата

26. Улида Вадим Юрійович, Всеукраїнська громадська організація «Вища рада енергоаудиторів та енергоменеджерів України»

27. Улітіч Юрій Іванович, Асоціація «Укртеплоелектроцентраль»

28. Хіврич Юрій Єгорович, Асоціація «Питна вода України».

4.2. Затвердити персональний склад кандидатів до Громадської ради:

1. Агрба Олег Володимирович, Профспілка працівників газових  господарств України

2. Мазурчак Олександр Володимирович, Всеукраїнська асоціація органіів місцевого самоврядування «Асоціація  міст України»

3. Опанасюк Юрій Анатолійович, Благодійна організація «Благодійний фонд «Центр утеплення»

4. Рябцев Геннадій Леонідович, Всеукраїнська громадська організація «Еліта держави»

5. Фролова Ольга Віталіївна, Громадська органiзацiя "Асоціація виробників та споживачів житлово-комунальних та побутових послуг".

 

Голова установчих зборів                                                      В.Котко

 

Секретар установчих зборів                                                   С.Голікова

 

 

Додаток

до Протоколу установчих зборів для формування

Громадської ради при Національній комісії, що здійснює

державне регулювання у сфері енергетики та

комунальних послуг від 08 липня 2015 року

 

 

Список

представників громадських організацій – учасників зборів

для формування Громадської ради при Національній комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг

 

1. Агрба Олег Володимирович, Профспілка працівників газових  господарств України, відсутній

2. Ананенко Олексій Михайлович, Асоціація «Український ядерний форум»

3. Баженова Анастасія Анатоліївна, Всеукраїнське об’єднання організацій роботодавців у галузі електроенергетики

4. Богатов Костянтин Володимирович, Громадська спілка «Біоенергетична асоціація України»

5. Голікова Світлана Веніамінівна, Громадська організація «Київський інститут енергетичних досліджень»

6. Дубовик Сергій Федорович, Асоціація «Український пелетний союз»

7. Дунайло Сергій Леонідович, Міжгалузева асоціація розвитку систем теплопостачання «Укртеплокомуненерго»

8. Дупак Олександр Сергійович, Науково-технічна спілка енергетиків та електротехніків України

9. Жерліцин Юрій Іванович, Асоціація підприємств водопровідно-каналізаційного господарства «Укрводоканалекологія»

10. Колмиков Юрій  Миколайович, Всеукраїнська громадська організація «Український союз промисловців і підприємців»

11. Конеченков Андрій Євгенович, Українська вітроенергетична асоціація

12. Котко Василь Григорович, Всеукраїнська громадська організація «Енергетична асоціації України»

13. Куцан Юлій Григорович, Член президії Всеукраїнської громадської організації «Академія технологічних наук України»

14. Кучеренко  Олексій Юрійович, Всеукраїнська громадська організація «Спілка власників житла України»

15. Мазурчак Олександр Володимирович, Всеукраїнська асоціація органіів місцевого самоврядування «Асоціація  міст України», відсутній

16. Меркушов Віктор Тимофійович, Всеукраїнська громадська організація «Академія Енергетики України»

17. Міцінський Олександр Миколайович, Асоціація виробників та постачальників газового обладнання

18. Овдієнко Олександр Вікторович, Громадська спілка «Асоціація інженерів енергетиків України»

19. Однорог Тетяна Олександрівна, Громадська спілка  "ІСЕС Україна"

20. Опанасюк Юрій Анатолійович, Благодійна організація «Благодійний фонд «Центр утеплення», за довіреністю

21. Павлів Андрій Володимирович, Громадська організація Українська мережа енергетичних інновацій «Грінкубатор»

22. Пєліхов Олексій Івановича, Громадська спілка «Українська асоціація споживачів природного газу»

23. Плачков Іван Васильович, Громадська спілка «Всеукраїнська енергетична асамблея»

24. Погорілий Валерій Валентинович, Незалежна галузева професійна спілка енергетиків України

25. Ремінська Оксана Сергіївна, Асоціація з енрегоефективності та енергозбереження

26. Рокитько Костянтин Володимирович, Громадська організація "Центр Прометей"

27. Ришкевич Олександр Іванович, Асоціація «Сігре-Україна»

28. Рябцев Геннадій Леонідович, Всеукраїнська громадська організація «Еліта держави», відсутній

29. Тагієва Ольга Олександрівна, Луганська регіональна торгово-промислова палата

30. Улида Вадим Юрійович, Всеукраїнська громадська організація «Вища рада енергоаудиторів та енергоменеджерів України»

31. Улітіч Юрій Іванович, Асоціація «Укртеплоелектроцентраль»

32. Фролова Ольга Віталіївна, Громадська органiзацiя "Асоціація виробників та споживачів житлово-комунальних та побутових послуг", за довіреністю

33. Хіврич Юрій Єгорович, Асоціація «Питна вода України».





   НКРЕКП

03057 м. Київ, вул. Смоленська, 19            тел. (044) 204-48-27;
E-mail: box@nerc.gov.ua

© 2016 Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП)